polartec

 

Що таке  Полартек?   
   
   Polartec - це трикотажні матеріали з поліестеру з густим ворсом, часто виготовляється з додаванням інших волокон типу Lycra, бавовни, вовни, нейлону і штучного шовку. Кожна ворсинка всередині порожниста, має складну трубчату структуру. Загальні властивості для всіх видів цього матеріалу-легка, тепла і дихаюча. Принцип дії -  це ефект сухого тепла, що забезпечується за рахунок високого рівня вентиляції та малого коефіцієнта поглинання вологи.
 
Властивості, вони ж переваги тканини Polartec .
 •  здатність зберігати тепло, що не поступається вовні
 • легша за вовну
 • швидко сохне
 • не вбирає вологу
 • захищає від вітру, дрібного дощу і снігу
 • добре відводить вологу від тіла
 • дуже довговічна, має антипілінгові властивості тобто не кошлатиться
 • легко переться.
 
 
 
Технологія Полартек.
 
Своїм  властивостям тканини сімейства Polartec зобов'язані використанню декількох сучасних технологій - це поліестрове мікроволокно, спеціальне плетіння тканини і оригінальна прикінцева обробка.
   Поліестрове мікроволокно для виробництва Polartec виробляє фірма DuPont - світовий лідер в хімічній індустрії. Мікроволокно є дуже тонким, тому на одиницю поверхні припадає значно більше окремих волокон, ніж у звичайної тканини. Завдяки цьому всередині тканини створюються безліч повітряних порожнин, які і забезпечують особливий мікроклімат під тканиною. При цьому порожнини не замкнуті, і водяні випари легко виходять на зовні. Поліестер, з якого виготовлено мікроволокно, відрізняється майже нульовою гігроскопічністю і дуже низькою змочуваністю, тому Polartec майже не вбирає воду і не промокає під дрібним дощем. На зовнішній поверхні тканини волокна утворюють дуже щільну структуру і краплі води не проникають всередину тканини.
Для виробництва Polartec була розроблена спеціальна технологія створення ворсу, який складає єдине ціле з основою і не може бути вирваний або відірваний від тканини. Для цього спочатку тчеться трикотажне полотно, на поверхні якого створюються вузлики, що розриваються, після фарбування,  утворюючи тим самим ворс. Кількість вузликів та їх розмір визначають щільність і довжину ворсу.
   Після фарбування  ворсу тканина піддається кільком спеціальним обробкам: антипілінговій, антибактеріальній, водовідштовхуючій. Антипілінгова обробка перешкоджає скачуванню ворсу і дозволяє виробам з Polartec зберігати первісний зовнішній вигляд протягом довгого часу.Антибактеріальна обробка особливо актуальна для тканин, з яких виготовляють термобілизну: вона перешкоджає розмноженню мікробів і знижує вірогідність появи неприємного запаху і подразнення на шкірі.Водовідштовхуюча обробка підвищує здатність утримувати воду, особливо важливу для тканин, призначених для виготовлення одягу зовнішнього шару. Мікроволокно дуже приємне на дотик, не викликає алергічних реакцій і дуже зносостійке.
   
 
 
 
Основні види тканини Полартек.
 
 
   Оскільки тканини Polartec  розроблені для виробництва дуже різного одягу - від верхнього, тобто різні куртки, штани  до нижньої білизни, то вони розділені на групи, що мають власні торгові назви і дуже різні спеціальні властивості.
Ось основні стилі тканин Polartec:
 
 • Power Dry®
 • Power Stretch®​
 • Classic 100
 • Classic 200
 • Classic 300
 • Windbloc®
 • Wind Pro®
 • Power Shield®
 • Aqua Shell®
 
 
Коротка інформація про деякі популярні види тканини Polartec.
 
 
 
Power Dry®
 
Тонкий еластичний матеріал має двошарову структуру, призначений, щоб зберерігати шкіру сухою, коли ви пітнієте, ідеально підходить для термобілизни.
В тканині  цієї серії використовується  двокомпонентне в'язання ниток, внаслідок чого по обидві сторони тканини утворюються різні поверхні: внутрішня поверхня оптимізує переміщення поту зі шкіри на тканину а зовнішня поверхня сприяє швидкому висиханню. Power Dry висихає в два рази швидше ніж бавовна.
 
 
 
Power Stretch®
 
М'яка еластична, еластична тканина, що тягнеться в чотирьох напрямках, дихаюча, забезпечує вам легкість у русі, є легкою і добре відводить від тіла вологу, коли ви пітнієте. Тканина має особливу  конструкцію, що складається з двох унікальних поверхонь: міцний,  гладкий вітро та зносостійкий зовнішній шар та м'який внутрішній шар, що поглинає вологу зі шкіри на 25% більше ніж  інші матеріали, що застосовуються для нижнього шару одягу.
 
Polartec 100 
 
Тонкий двосторонній ворсистий матеріал, прекрасно підходить для теплого нижнього шару одягу.
 
Polartec 200 - 300 
 
Двосторонній ворсистий матеріал, має прекрасні антипілінгові властивості, при слабкому дощі не промокає, чудово підходить для теплого верхнього шару одягу. 
 
 
Windbloc® 
 
Поєднує в собі теплоізолюючі, вітрозахисні і дихаючі властивості верхнього шару одягу, чудово блокує вітер. Внутрішній шар матеріалу приємний для тіла і відводить зайву вологу, зовнішній шар  відштовхує вологу. Використовується для теплого верхнього шару одягу.
 
 
Wind Pro® 
 
Двошарове будова і щільне переплетіння створюють високі теплоізоляційні властивості матеріалу, а також 4 кратне збільшення захисту від вітру ніж звичайний полартек. Використовується для теплого верхнього шару одягу.
 
 
Aqua Shell®
 
Цей тип тканин чудово підходить для водних видів спорту всіх типів оскільки він добре захищає від вітру та дощу а також забезпечує аеродинамічні характеристики для катання на лижах та велосипеді.
 
 
Правила догляду виробів з Полартеку:
 
* Прати в теплій воді.
* Не прасувати.
* Не піддавати хімічній чистці.
* Не використовувати відбілювач або засоби для пом'якшення води.
* Для кращих результатів, вироби з даного матеріалу рекомендується прати окремо
 
 
 
 
Яндекс.Метрика